zwrot

ILE MAM CZASU NA ZWROT?

14 dni kalendarzowych od momentu odebrania przesyłki (niezależnie czy wybrali Państwo płatność przy odbiorze/pobranie czy opłacili przedmiot z góry). Bardzo prosimy o zachowanie ww terminu- ponieważ po przekroczeniu paczka wróci do Ciebie na Twój koszt. W przypadku nie odebrania paczki, wyślemy paczkę kolejny raz, doliczając kolejne koszty przesyłki.

PAMIĘTAJ! Po zakupie każdą rzecz możesz przymierzać jak w sklepie, ale uważaj, aby nie usunąć metek, ani nie ubrudzić jeżeli chcesz ją zwrócić.

Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie jest dokładnie sprawdzany przed wysyłką, aby mieli Państwo pewność, że otrzymany produkt  jest pełnowartościowy, nowy i nieużywany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy o kontakt natychmiast po odpakowaniu paczki mailowo na adres: kontakt@sukienki24h.pl

 

JAK DOKONAĆ ZWROT?

Należy pobrać, uzupełnić formularz zwrotu i załączyć go razem z odsyłanym produktem. Mogą Państwo skorzystać z Naszego wzoru. Adres do zwrotu podany jest na formularzu zwrotu- jest to adres naszej firmy. Jeżeli nie masz drukarki możesz formularz wypisać ręcznie, prosimy czytelnie wpisać nr konta.

wzór formularza zwrotu znajdziesz poniżej:

[WZÓR FORMULARZ ZWROTU] wersja PDF

[WZÓR FORMULARZ ZWROTU] wersja edytowalna

 

ILE CZASU TRWA ZWROT WPŁATY I W JAKI SPOSÓB ZOSTANIE DOKONANY?

Po odbiorze i sprawdzeniu przedmiotów przelewy realizujemy najszybciej jak tylko możemy. Nie później niż ustawowy termin 14stu dni od odbioru Państwa zwrotu.

Wpłaty zwracamy tylko i wyłącznie na konto bankowe wskazane na formularzu zwrotu. Jeżeli płatność była dokonana kartą kredytową lub debetową prosimy podać konto przyporządkowane do danej karty. Prosimy nie wysłać do nas zwrotów w formie przesyłek pobraniowych, nie wysyłamy pieniędzy przekazami pocztowymi.

  

 Cały regulamin znajdziesz [TU]

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl